
Kiváló hangulatú nótaestek Aradon
Aradon immár ötödik éve, nyáron és ősszel szervezi meg az RMDSZ városi szervezete a nótaesteket. Az is hagyománynak számít, hogy az egyiket a Jelen Ház dísztermében, ahova Újarad, Belváros, Pernyáva,… Read more »
Aradon immár ötödik éve, nyáron és ősszel szervezi meg az RMDSZ városi szervezete a nótaesteket. Az is hagyománynak számít, hogy az egyiket a Jelen Ház dísztermében, ahova Újarad, Belváros, Pernyáva,… Read more »
Még vannak jegyek a november 4-i előadásra. A Tizennyolc című előadást a magyarkanizsai Udvari Kamaraszínház adja elő a nagyszínházban 19 órakor. Az előadás a nagy háború utolsó évében játszódik, és… Read more »
Telt ház lesz a belvárosi római katolikus templomban, hiszen az október 30-i, Mága Zoltán koncertre elfogytak a támogatói szelvények. Köszönjük, hogy ennyien érdeklődtek a jótékonysági koncert iránt. by
Mága Zoltán, a Liszt Ferenc-díjas művész zenekarával folytatja a 100 templomi koncertsorozatot, így idén először Aradra is ellátogat. A jótékonysági koncertre a belvárosi római katolikus templomban kerül sor 18 órától,… Read more »
Az RMDSZ kerületi szervezetei szeretettel meghívják a nótás kedvű aradiakat az október 25-i, pénteki két magyar zenés estre, amelyek 18 órakor kezdődnek. A egyik a Jelen Ház nagytermében (Mihai Eminescu… Read more »
November 4-én 19.00 órakor a magyarkanizsai Udvari Kamaraszínház vendégszerepel Aradon a Tizennyolc című előadással a nagyszínházban. Ahogy az előadás címe is mutatja, a nagy háború utolsó évében játszódik, és eleink… Read more »
November 10-én kerül sor az államelnöki választásra. Az RMDSZ is egy jobb országot akar építeni, egy olyan országot, amely megbecsüli, tiszteli a polgárait, nem megalázza őket. Mindenkinek RESPEKT! A választások… Read more »
Gyászoló magyar honfitársaim! Bárki bármit mond, jelenlétünkkel és a szívünk legmélyén őrzött gyásszal ma is bizonyítjuk, hogy Arad gyertyái kiolthatatlanok. A gyertyák világítanak, mert hőseink tettei példaértékűek, emlékük kitörölhetetlen. Ezért… Read more »
Az RMDSZ Arad Megyei Szervezete tisztelettel meghívja az érdeklődőket az aradi vértanúk kivégzésének 170. évfordulója alkalmából szervezett rendezvényeire, ahol Dr. Semjén Zsolt, Magyarország miniszterelnök-helyettese is szónokolni fog. A rendezvények a… Read more »
Hagyományossá vált, hogy az aradi magyarság október 6-án közös rendezvénysorozattal emlékezik Arad, a magyar Golgota tizenhárom mártírjára. Idén is így lesz ez, az alábbiak szerint: 16:00 Tisztelgés és koszorúzás a… Read more »