Sajtóközlemény

Tisztelt aradi magyarok!

Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a kormány legújabb felelőtlen, értelmetlen sürgősségi rendelete miatt (Hivatalos Közlöny 905/6.09.2024), amely szeptember 6-tól, egyebek mellett, korlátozza a kulturális rendezvényekre fordítható költségeket, nem áll módunkban teljesíteni minden korábban tervezett programot az Aradi Magyar Napokon.

Az Arad Municípiumi Kulturális Központ nem tudta finanszírozni teljes egészében azokat  a nagyobb költségvonzatú programokat, melyekre előzetesen előszerződéseket kötöttek.

Ebből kifolyólag, kénytelenek voltunk lemondani az Irigy Hónaljmirigy és az Ossian koncertről.

Ugyanakkor örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy minden egyéb programot sikerült a CMCA mellett más forrásokból is finanszírozni, így az Aradi Magyar Napok idén is színes programmal várja a résztvevőket szeptember 18. és október 6. között.

Szeretettel várjuk az Arad megyei magyar közösséget és minden érdeklődőt!

RMDSZ Arad Megyei Szervezete

Facebookby feather

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük